Aviazon.ee projektist

aviazon.ee veebilehel anname teile võimaluse valida ühes kohas endale välja populaarsemate ja kogu maailmas tuntud lennufirmade lennud. Samuti valime Teie mugavuseks välja ja avaldame hetkel kehtivad soodsaimad lennupiletite hinnad. Esitame põhjalikku teavet ning anname nõu, mis kulub marjaks ära ka väga palju kogemusi omavatele reisijatele.


Suundade suur valik

Saame pakkuda suurt valikut pileteid mitte ainult odavate lennufirmade või kõigile hästi tuntud, kaua aega turul tegutsenud firmade reiside puhul, vaid ka tellitud lende sooritavate lennufirmade pileteid. Soovi korral saame teile pakkuda kõikvõimalike lendude piletikategooriaid.


Isiklik tähelepanu Teile

Me mõistame, mida Te vajate. Meie veebileht on koostatud kolmes keeles: leedu, inglise ja vene keeles. Nendes keeltes saate alati suhelda ka meie klienditeeninduse spetsialistidega. Kõik kirjeldused, tellimuse koostamise protsess ja sagedamini esitatud küsimused on esitatud neis keeltes, seetõttu ei peaks tellimuse vormistamisel probleeme tekkima isegi sel juhul, kui te leedu keelt ei valda või olete välisriigist saabunud külaline. Meie agendid konsulteerivad teid meeleldi telefoni teel 8 tundi ööpäevas ja 5 päeva nädalas, nad abistavad teid hea meelega kõigis küsimustes, mis Teil võivad tekkida tellimuse koostamisel või siis, kui olete juba lennupiletid meie veebilehel tellinud.

Teeme omalt poolt kõik, et tellimuse vormistamise protsess oleks võimalikult selgem ja lihtsam. Hindame kõrgelt iga märkust ja püüame arvestada kõiki tähelepanekuid.

Anname registreeritud tarbijatele võimaluse hallata, muuta või tühistada oma tellimusi, tutvuda oma tellimuste ajalooga ja saada mugavalt arveid. Anname võimaluse kasutada valikuliselt kõiki populaarsemaid makseviise: internetipanganduse teenuseid, maksmist krediitkaartidega, PayPal maksesüsteemis.

Kui teil on soove või ettepanekuid, kuidas parendada ja täiustada meie tööd – kirjutage meile.

Ettevõtte info

Aviazon Eesti, OÜ

Ettevõtte kood: 10101765

KM-kood: EE100532656

Tel: +372 698 7299

e-post: info@aviazon.ee